سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

نحوه ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

نحوه ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99 

  1. داوطلبان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 می بایست برای ثبت نام  اقدام نمایند . hoosh.medu.ir    از طریق سایت
  2. داوطلبان می توانند پس از ورود به سایت برای تکمیل کردن اینترنتی تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند . که داوطلبان می بایست ابتدا از طریق درگاه اینترنتی سامانه نسبت به پرداخت مبلغ 28000 که به عنوان وجه ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان در نظر گرفته شده است اقدام نمایند.
  3. ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99

ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99 شامل چه کسانی می شود ؟

اولا دانش آموزانی می توانند برای دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 ثبت نام نمایند که در وهله اول تابعیت ایرانی داشته باشند .

دانش آموزانی می توانندبرای دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان ثبت نام کنند که در پایه پنجم ابتدائی بتوانند مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم را کسب کنند و همچنین در پایه ششم بتوانند مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول را کسب کنند .   

همچنین دانش آموزانی که در مجموع دو سال تحصیلی پایه های ششم و پنجم نهایتا در یک عنوان درسی کسب مقیاس خوب را دارند ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 براشون بلامانع است .  

مشاوره تحصیلی مدارس تیزهوشان  درخت دانش

شما می توانید برای گرفتن مشاوره در رابطه  با ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99   با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید .

 

زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان98 – 99  یکی از مهمترین سوالاتیست که دانش آموزان و والدین از مشاورین درخت دانش سوال می پرسند . در این مقاله سعی بر این داریم کامل در مورد زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99 در سامانه توضیح دهیم . زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99  از تاریخ 16/2/98آغاز می شود و نهایتا تا 23/2/98 برای مدارس تیزهوشان دامه می یابد. 

مهلت ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

داوطلبان می بایست از تاریخ 16/2/98 به مدت هفت روز نسبت به ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 اقدام نمایند . شایان ذکر است دانش آموزان می بایست پس از ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 پنج روز قبل از برگزاری تاریخ برگزاری آزمون سنجش خواهد بود .  

زمان برگزاری آزمون دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

زمان سنجش آزمون دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 دانش آموزان خارج از کشور و داخل کشور تاریخ 30/3/98  همزمان برگزار خواهد شد .

همچنین از آن جا که محتوای سنجش دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان خلاقیت و هوش و استعداد می باشد دانش آموزان می بایست با آمادگی کامل اقدام نمایند برای اطلاعات بیتر با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.